foto

30 let praxe za foťákem

FOTKA PRODÁVÁ

Play video

Obrázek vydá za tisíc slov. SVĚŘTE NÁM SVŮJ PRODUKT A MY SE POSTARÁME, ABY JEHO BENEFITY VYNIKLY NA FOTCE vytvořené pro všechny vaše kanály od webových galerí, přes tištěné katalogy, po sociální média.

Vybavení 

Používáme moderní techniku, kterou doplňujeme vybavením vlastní výroby a tím jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Disponujeme světelným parkem, 360° točnou pro animaci vašeho produktu, dronem nebo jeřábem, gimbaly, slidery a dalším technickým vybavením.

Mobilita 

Působíme v našem ateliéru, který je umístěn v dojezdové vzdálenosti 5 minut od centra Zlína, ale jsme plně mobilní a můžeme v rámci České i Slovenské republiky pracovat i přímo u vás s veškerým potřebným vybavením. Časy a termíny focení plně přizpůsobujeme požadavkům klientů. 

Fotky dodáme i expresně a vždy v termínu

Katalogy
POS

inzerce
tisk

foto 360°
Dron

Image

katalogy, obaly

fotky

V našem týmu je profesionální fotograf, který má více jak 25letou praxi focení pro tradiční českou značku Tescoma. Pokud hledáte profesionály pro nafocení obalů, katalogů, produktových a image fotek pro prezentaci firmy, jste na tom správném místě.  

inzerce

reklamní fotografie

inzerce

Pro váš produkt nebo společnost navrhneme a nafotíme kompletní kampaň, včetně grafických návrhů s texty pro inzerci. Navrhneme lokaci pro focení, vybereme modely nebo navrhneme vhodné ambasadory a celou kampaň vám připravíme na klíč dle vašich požadavků. 

Eventy

Svatby, oslavy, reportáže

foto z akcí

Uchovejte si tu nejkrásnější vzpomínku na vaši svatbu, oslavu, firemní akci nebo teambuilding s našimi fotografiemi. Pro zachycení nejkrásnějších okamžiků života s vaší rodinou vyrazíme s fotoaparátem do přírody celoročně a nabízíme také ateliérové focení novoročenek nebo čerstvě narozených miminek v našem rodinném ateliéru ve Zlíně. 

Sociální sítě

Facebook, instagram, TikTok aj.

foto a video

Získejte pozornost a budujte vaši značku s námi. Naše profesionální služby v oblasti focení a natáčení videí jsou klíčem k úspěchu na sociálních sítích. Společně vytvoříme obsah, který bude zapamatován a nasdílen vašimi fanoušky.

firemní foto

Produktové foto

Rodinné foto

svatby

Osobnosti

Máte zájem s námi spolupracovat?

e-mail: Info@3mstudio.cz
telefon: +420 777 804 006
telefon: +420 777 804 060